1% adó támogatás 2020

Kategória: Friss Hírek Megjelent: 2020. január 15. szerda Írta: Horváth Attiláné

l              KEDVES TÁMOGATÓNK!

Egyesületünk munkatársai, önkéntesei továbbra is azért dolgozunk, hogy minél több rászoruló,

bajba jutott, gazda nélkül maradt, elhanyagolt vagy éppen megkínzott "házi kedvencen" tudjunk segíteni.

        Állatmenhelyünkön jelenleg is 110 kutyust és 80-100 cicát gondozunk,

                                     etetünk,  gyógykezeltetünk naponta - készítünk fel a "második esélyre".                                      Kérünk rendelkezz adód l-nak javunkra  történő utalásáról, és ajánlj minket barátaidnak, kollégáidnak, ismerőseidnek is!

Ügyelj egyesületünk - Szentendrei ÁRVÁCSKA Állatvédő Egyesület KhT. -nevének, és  adószámunknak - 18675359-1-13 -pontos megadására és arra, hogy a nyilatkozatot tartalmazó borítékon szerepeljen saját adóazonosító jeled is, mert ezzel biztosítod, hogy Egyesületünk valóban megkapja a neki szánt 1%-ot.

Ha adóbevallásodat a NAV készíti el, ne felejts rendelkezni náluk adófelajánlásodról is!

több info: www.arvacska.hu/kérjük segítsen!

MINDEN ADOMÁNYT HÁLÁSAN KÖSZÖNÜNK! 

Találatok: 74